YEŞİL GÖREV platform oyunu oyna

Türkçe bir platform oyunu yeşil görev. Orijinal ismi Green Mission olan bu oyunda bize verilen bir görev için yer altında bir mağaradaki zorlu etaplardan başarıyla geçmeye çalışıyoruz. 

Yeşil Görev cep oyunu tanıtımı

Platform oyununda Yeşil Misyon, Buddy’nin rolünü üstlenerek, eski bir mağarada gizemli bir domates tarifi arayan spor ayakkabılarda yeşil bir blob. Koş, zıpla ve 14 zorlu seviyeden uç ve tüm kristalleri topla. Buddy’nin rengini değiştirerek kapıları açın ve tüm çıkışlara ulaşın. Mistik tarifleri mağaradan çıkarır mısın?

yeşil görev oyna

Oyun bu şekilde hikayeleştirilmiş. Yani baştan beri oyunu bitirmek için bir amacımız var. Mağaradan sağ salim görevi başararak çıkmak.

yeşil görev cep oyunu oyna

Çeşitli zorlu etaplarla dolu bir mağaranın içinde, gerektiğinde renk değiştirebilen kahramanımızla birlikteyiz. Renk değişimi kapıların şifrelerini açmakta işimize yarıyor. Bir çok platform oyununda olduğu gibi doğru anda doğru hamleyi yapmak çok önemli. Yoksa kendimizi mağaranın diplerinde buluruz.

platform oyunu yeşil görev oyna

Oyunda bize engel olmaya çalışan nesneler olduğu gibi, bizi amaca ulaştıracak pek çok değişik nesne var. Uzay gemisi , bastıktan bir süre sonra çöken toprak parçaları. Bu şekilde oyuna değişik heyecanlar katılmış.

Platform oyunu paylaşımlarımız devam edecek. En güzel oyunlar, en mutlu günler sizinle olsun. 

Oyunu Oyna 

.

.