Ücretsiz Full 3d Araba yarışı oyunu Offroad Racers İndir

Ücretsiz ve 3 boyutlu bir araba yarışı oyunu Offroad Racers güzel grafiklere ve akıcı oynanabilirliğe sahip offroad araba yarışı oyunudur. Oyunu bedava indir ve heyecanı yaşa.

Sürüm: Ücretsiz
Program boyutu : 69 MB
Dil: İngilizce
Sistem : Windows

Offroad Racers 3d Araba yarışı oyunu tanıtım

Offroad Racers’ta adrenalin pompalama mücadelesine adım atın. Bu 3D offroad araba yarışı oyununda, pikap, ralli arabaları, arabaları ve canavar kamyonların sürücülerinin şampiyon olmak için yarışacağı en büyük etkinlikte bulunuyorsunuz.

ücretsiz full araba yarışı indir

En sevdiğiniz biniciyi seçin, başlangıç çizgisinde yerinizi alın ve ardından yarışı kazanmak için savaşırken herkesi toz içinde bırakın. Bu sizin yarışmanızın olağan bir yarışması değil. Rekabet adına, dik yokuşlar, engebeli yollar ve tehlikeli parkurlarda zirveye çıkmanız gereken her şeyi kullanmak zorunda kalacaksınız.

Unutmadan ! Aras sıra turbo hızlanmalarla geride kaldığınız rakiplere yetişmek için X tuşunu kullanın. Bu özelliği tam yerinde ve zamanında kullanmak belki de oyunda kazanmanın sırlarından biri. 

ücretsiz 3d araba yarışı indir

Bu 3D offroad yarış oyunu 18 benzersiz aşamalı, 3 farklı oyun moduna sahiptir, harika ses efektleri ve orijinal müzik özellikleri. Öğrenmesi kolay kontroller, tüm deneyim seviyelerindeki oyuncular için oyunu eğlenceli hale getirir. Offroad Racers, saatlerce sizi bilgisayar başına kilitleyebilecek, bağımlılık yapıcı bir oyun ve harika grafiklere sahip. Windows işletim sistemlerini çalıştıran cihazlarda ücretsiz olarak Offroad Racers’ı indirin ve oynayın.

Oyunlar sitesi olarak araba yarışı oyunlarını sevenler için paylaşımlarımız devam edecek. En güzel oyunlar, en mutlu günler sizinle olsun.

Ücretsiz Oyunu indir

.

.