Truck Trials Cep Tablet Pc İndirmeden Online Oyna

Truck Trials Çocuklar ve yetişkinler için Türkçe kamyon yarış -platform oyunu. Bu güzel mobile oyunu indirmeden online oynayın.

Truck Trials Oyunu Tanıtımı

Truck Trials online cep oyunları arasında sevilen oyunlardan. Aynı zamanda hem mobil cep telefonlarından hem de Bilgisayarda oynanabiliyor. Oyunun  müziği de oyunun aksiyonu ile uyumlu düşünülmüş. Eğlenceli bir yarış-platform oyunu arıyorsanız Truck Trials’i deneyebilirsiniz.

truck trials mobile cep kamyon oyunu

Oyun klasik platform oyunlarında olduğu gibi iki boyutlu bir ortamda ve kahramanın ilerlerken engellerle, pratik düşünce ve ani refleks gerektiren bir takım zorluklarla karşılaştığı ve bu zorluk derecesinin aşama aşama arttığı oyunlardan biri. kahramanımız bu sefer bir kamyon. Kamyon dediğimize bakmayın. Dev tekerleklerle modifiye edilmiş bir kamyonet aslında. Amerikada bu tip araçlarla yapılan gösteriler ve yarışlar çok moda.

dev tekerli kamyon oyunu oyna

Oyun bir yarış oyununa benzese de aslında amacımız yarışmak değil. Kamyon ters döndüğünde hasar alıyor ve bir kaç tekrardan sonra patlıyor. Amacımız kamyonu patlatmadan mümkün olduğunca ilerlemek ve puan kazanmak. Oyundaki engeller sürekli değiştiği için oyun sizi sıkmıyor. Her seviyeden sonra bir sonraki seviyeyi merak ediyorsunuz. Oyunun Türkçe olması da ayrı bir güzellik.

Bilgisayarda oynarken oyunun kontrolleri alışılageldik kontroller gibi değil. Örneğin ileri geri için yukarı ok ve aşağı ok tuşlarını kullanıyorsunuz. Sağ ve sol ok tuşları ise arabanın önünü ya da arkasını kaldırıyor. Bir süre sonra alışabileceğinizi düşünüyoruz.

cepten online kamyon oyunu oyna

Android cep telefonlarında ise oyun kontrolleri yukarıdaki resimde gördüğünüz gibi . Bu şekil kullanım daha kolay. Bir eliniz ileri geri hareketi kontrol ederken diğer eliniz tekerleklerle ilgilenebilir.

Oyunun Özellikleri:
Türkçe oyun
Bedava Yarış Oyunu
Zorlu 20 seviye
Beceri Yarışı Oyunu
Çocuklar ve Yetişkinler İçin Yarış

Truck Trials online cep oyunu, yarış ve platform oyunlarını sevenlere önerebileceğimiz bir oyun diyebiliriz. Online cep oyunları paylaşımlarımız devam edecek. en güzel oyunlar, en mutlu günler sizinle olsun diyoruz.

Oyunu Oyna 

.

.