Truck Trials Android Telefonlar için Kamyon Yarışı İndir

Truck Trials Çocuklar ve yetişkinler için Türkçe kamyon yarış -platform oyunu. Bu güzel mobile oyunu indirmeden online oynayın. Yukarıda oyunun tanıtım videosunu izleyebilirsiniz.

Sürüm: Ücretsiz
Dil: Türkçe
Sistem : Android Cep ve tablet

Truck Trials Android Mobile Oyunu Tanıtımı

Truck Trials online cep oyunları arasında sevilen oyunlardan. Aynı zamanda hem mobil cep telefonlarından hem de Bilgisayarda oynanabiliyor. Oyunun  müziği de oyunun aksiyonu ile uyumlu düşünülmüş. Eğlenceli bir yarış-platform oyunu arıyorsanız Truck Trials’i deneyebilirsiniz.

Oyun klasik platform oyunlarında olduğu gibi iki boyutlu bir ortamda ve kahramanın ilerlerken engellerle, pratik düşünce ve ani refleks gerektiren bir takım zorluklarla karşılaştığı ve bu zorluk derecesinin aşama aşama arttığı oyunlardan biri. kahramanımız bu sefer bir kamyon. Kamyon dediğimize bakmayın. Dev tekerleklerle modifiye edilmiş bir kamyonet aslında. Amerikada bu tip araçlarla yapılan gösteriler ve yarışlar çok moda.

cepten online kamyon oyunu oyna

Android cep telefonlarında oyunu sizler için denedik ve ekran görüntüsünü aldık. Oyun kontrolleri yukarıdaki resimde gördüğünüz gibi . Bu şekil kullanım oldukça kolay. Bir eliniz ileri geri hareketi kontrol ederken diğer eliniz tekerleklerle ilgilenebilir. Ayrıca belirtelim oyun yatay oynandığı gibi dikey olarak da sorunsuz oynanıyor.


Oyunu dikey olarak oynadığımızda ise görüntü bu şekilde. Oynanabilirlik bozulmamış.

Oyun bir yarış oyununa benzese de aslında amacımız yarışmak değil. Kamyon ters döndüğünde hasar alıyor ve bir kaç tekrardan sonra patlıyor. Amacımız kamyonu patlatmadan mümkün olduğunca ilerlemek ve puan kazanmak. Oyundaki engeller sürekli değiştiği için oyun sizi sıkmıyor. Her seviyeden sonra bir sonraki seviyeyi merak ediyorsunuz. Oyunun Türkçe olması da ayrı bir güzellik.

Oyunun bilgisayarda ve cep telefonlarında indirmeden online oynanabilen sürümü için ise BKNZ: Truck Trials Online İndirmeden oyna

Oyunun Özellikleri:
Türkçe oyun
Bedava Yarış Oyunu
Zorlu 20 seviye
Beceri Yarışı Oyunu
Çocuklar ve Yetişkinler İçin Yarış

Truck Trials Android cep oyunu, yarış ve platform oyunlarını sevenlere önerebileceğimiz bir oyun diyebiliriz. Android cep oyunları paylaşımlarımız devam edecek. Oyunlar sitesi olarak en güzel oyunlar, en mutlu günler sizinle olsun diyoruz.

Ücretsiz Oyunu indir

.

.