Sonic Dash Android Mobile Oyunu Ücretsiz İndir

Sonic Dash eğlenceli ve hoşça vakit geçirmek isteyen büyükler ve çocuklar için en güzel android cep telefonu oyunlarındandır.Sonic dash android oyunu indir.

Sürüm: Ücretsiz
Dil: İngilizce
Sistem : Android Cep, tablet 

Sonic Dash Android Cep oyunu Tanıtımı

Sonic Dash , ses hızı ile kıyaslanabilen süpersonik hıza sahip mavi kirpi olan Sonic, şu anda 25 yaşın üzerindedir. Ücretsiz uygulama Sonic Dash, onun çizgi hareket sonsuz bir koşu oyununa götürür. Tehlikeleri ve engelleri atlatıp atlatırken korkunç kötü ortamlarda engelleri geçiyorsunuz ve korkunç hedefiyle saldırıları yeniyorsunuz.

sonic dash cep oyunu indir

Sonic’in klasik oyun dünyası bir Android telefon veya tablet üzerinde gerçekten çarpıcı görünüyor. Çeşitli power-up’ların kilidini açmanız veya kazanmanız, daha fazla ödülü almanız, puanınızı arttırmak için benzersiz görevleri tamamlamanız ve Daily Challenges’te oynadığınızda Red Star Rings ve daha fazla karakter kazanmanız gerekir. Skor tablolarındaki arkadaşlarla yarış veya onları Facebook’ta davet et.

sonic dash oyunu indir

Çizgi roman gibi Sonic the Hedgehog olarak oynayın, atlayın ve çarpıcı 3D ortamlarda yolunuza devam edin. Bu hızlı ve çılgın oyunda zorlu engellerin altında ilerleyin. Sonic’in inanılmaz hızda koşmanızı ve yolunuzdaki her şeyi yok etmenizi sağlayan inanılmaz tire hareketini açığa çıkarın! Benzersiz görevleri tamamlayarak puan çarpanınızı artırın veya Günlük Zorlukları tamamlayıp Günlük Spin’i oynayarak Red Star Yüzükler ve ek karakterler de dahil olmak üzere muhteşem ödüller kazanın.

Muhteşem Yetenekler
Sonic’in güçlerini tehlikeleri atlatmak, engellerin üstünden atlamak ve döngü döngüleri etrafında hızlandırmak için kullanın. Artı Sonic’in yıkıcı hedef saldırısını kullanarak düşmanları yen!

Gelişmiş Grafikler
Sonic’in güzel detaylandırılmış dünyası, mobil ve tablet üzerinde hayat buluyor – hiç bitmeyen bir koşucu hiç bu kadar iyi görünmemişti!

cep oyunları sonic dash indir

EPIC BOSS SAVAŞLARI
Sonic’in en büyük rakiplerinden ikisi, her zaman şiir ve kurnaz Dr. Eggman ve Sonic Lost World’den gelen ölümcül ölümcül Zazz’la yüzleş! Çok geç olmadan bu kötü adamları aşağı çekmek için Sonic’in çevikliğini ve hızını kullanın!

GÜÇ KAYNAĞINI ÇALIŞTIRIN
Daha fazla koşmanıza yardımcı olmak için kilidini açın, kazanın veya güç satın alın. Kafa başlar, kalkanlar, halka mıknatıslar ve benzersiz skor güçlendiriciler dahil!  

SOSYAL BAĞLANTI
Lider tahtalarındaki arkadaşlarına meydan oku ya da en hızlı koşucunun kim olduğunu kanıtlamak için arkadaşlarını Facebook üzerinden davet et.

Oyun uygulamaları reklam desteklidir ve devam etmek için uygulama içi satın alma işlemi gerekmez. reklamsız oynatma seçeneği, uygulama içi satın alma işlemiyle kullanılabilir.

Bu oyun “İlgi Alanına Dayalı Reklamlar” (daha fazla bilgi için lütfen Buradaki adresi ziyaret edin) içerebilir.

Ücretsiz Oyunu indir

.

.