Sihirli Geyiğim oyunu oyna

Peri masallarındaki kadar güzel bir kız oyunu. My Fairy Tale Deer. Sihirli bir geyiği ve onun koruyucusunu konu alıyor. Sihirli geyiğin ihtişamlı günlerine dönmesi için koruyucusuna yardım edin. Geyiğin yaşadığı yeri temizleyin, bakımını yapın ve onu süsleyin. Bir de eğlenceli bir puzzle bekliyor sizi bu oyunda.

Sihirli Geyiğim oyunu tanıtım

Bu peri masalı makyaj oyununda büyülü bir geyiğe dikkat! Uyuduğu yeri temizleyin ve kirli kürkünü ve boynuzları tekrar parlak hale getirin. Boynuzları özelleştirin ve görkemli hayvanı güçlü bir zırh ve eşleme aksesuarları ile donatın. Tüm orman kreasyonlarından sonra görünen orman koruyucusu için sevimli bir mantar evinin kilidini açmak için bulmacayı çözün. Son olarak, çeşitli kategoriler arasından seçim yapabilir ve en sevdiğin kıyafetler ve eşyalarla güzel koruyucuyu giydirebilirsin!

Sihirli geyiğin yuvasına birileri çöplerini atmış. Çöplere sinekler gelmiş. Sinekleri gören örümcekler de. Ne kötü. Bunları temizleyelim de geyiğimiz gelip evine yerleşsin 

Sihirli geyik pek bakımsız kalmış. Onu temizlemen gerek. Kürkündeki yaprakları, boynuzlarını temizlemeli ve parlatmalısın. Bunu yapmak çok kolay. Sihirli geyik çok üzgün ve seni bekliyor.

Yaşasın! Sihirli geyik çok mutlu şimdi. Onu temizledin ve bakımını yaptın. Pırıl pırıl oldu. 

kız oyunu sihirli geyik yapboz

Güzel koruyucumuzun sevimli mantar evinin kilidini açmak için bulmacayı çözelim. Parçaları tut ve sürükle. Uygun olduğunu düşündüğün yere bırak.

sihirli geyik oyunu oyna

Harika! Güzel koruyucu evine kavuştu. Onun elbiselerini, saçlarını yeniledik. O da çok çok güzel oldu artık. 

Küçük kız çocukları sevimli grafikleri olan bu oyunu çok seviyor. Bunun gibi pek çok oyun ekleyeceğiz . En güzel oyunları paylaşmaya devam edeceğiz. Tüm mutluluklar sizinle olsun.

Oyunu Oyna 

.

.