Shards Dikkat ve Refleks oyunu

Ücretsiz arcade oyunu Shards, başladığınızda bırakamayacağınız oyunlardan. Android ya da ios iphone Cep telefonu, tablet ya da bilgisayardan oynayabilirsiniz. Topları gönder, camları kırsın, toplar geri gelince karşıla. Topları alt kısma kaçırma. 

Shards cep oyunu indirmeden hemen oyna

Arcade klasik Breakout hayranları sadece bu modern tuğla buster versiyonu seveceksiniz! Oyunun amacı, alandaki tüm cam tuğlaları olabildiğince hızlı bir şekilde yok etmektir. Kürenizden top zıplayın, güç topu, lazer topu veya hızlı ateş topu gibi harika güçler toplayın ve 80 seviyenin tamamını tamamlamaya çalışın!

Cep oyunu Shards’ı zevkli kılan, sürekli değişen ortam, aniden sahip olabileceğiniz laser silahları, güç topları gibi hediyeler. Topun hiç beklenmedik bir anda ani falsolar alıp sizi zorlaması diyebiliriz. Oyunda topları yukarıya gönderdiğinizde yukarıda duvarlara ve sabit objelere çarpıp yön değiştirerek renkli camları kırıyor. Amacımız da bu renkli camları tamamen kırmak. Ancak dikkatli olun. Top ordan burdan seke seke gelip karşılayamayacağınız bir şekilde sizi zorlayabilir. 

Shards, dikkat ve refleks oyunu. Oyunda topun ne zaman ne tepki vereceğini bilemiyorsunuz. Bazen avantaj için 3 top birden gönderiyorsunuz, ancak 3 topu birden kaçırmamaya çalışmak sizi epey zorlayabilir. Özellikle ilerideki levellerde.

Yukarıdan düşen hediyelere dikkat edin. bomba olanı da var. Topu karşıladığınız platformu yok ediyor. Bir tanesi topu yavaşlatıyor, bir tanesi ise hızlandırıyor. Sanırız en zevklisi laser silahı elde etmek. İyi bir oyuncuysanız topun hızlanmasını tercih edersiniz. O yüzden yukarıdan düşen hediyelerde ateş şeklinde olanı kaçırmazsınız.

Oyunu Oyna

.

.