Sevimli Unicorn Bakımı Kız Oyunu Cepte Oyna

Kız oyunları bölümünde Cute Unicorn Care (Sevimli Unicorn bakımı) ile birlikteyiz. Sevimli mi sevimli bir fantastik çizgi kahraman, tek boynuzlu at hasta ve bakımsız, onu öyle görmek üzücü tabi. Ama tedavi ediyoruz, bakımını yapıyoruz ve keyfi yerine geliyor.

Sevimli Unicorn Bakımı Kız Oyunu Tanıtımı

Küçük bir tek boynuzlu at var hastalanmış ve bakımsız. Ağrılarını geçirin, yaralarını tedavi edin, ilaçlarını verin. Bakımını yapıp onu sevindirin. Böylece tekrar arkadaşlarıyla oynayabilirsiniz! Üç sevimli Unicorn arasından seçim yapabilirsiniz .En çok beğendiğiniz tek boynuzlu atı seçin ve oynamaya başlayın. Ceketini yıka ve boynuzlarını ve toynaklarını çeşitli aletlerle temizle.

Daha sonra hasta hayvanın yaralarına yönel, ilaç ver ve sağlıklı yiyecekler besle, böylece gücünü hızla toparlayabilir. En Sonunda, arkadaşlarıyla kostüm partisi için büyülü evcil hayvanı giydirebilirsin. Sevimli bir kıyafet giyip diğer hayvanları etkileyebilir misin?

sevimli unicorn bakımı kız oyunu oyna

Oyunun başında sevimli tek boynuzlu at böyle görünüyor. Onu çeşitli aletlerle iyileştir, bakımını yap ve mutlu et.

Ne kadar sevimli değil mi? Onun bakımını yaptın, temizledin, yaralarını iyileştirdin ve tedavi ettin. Çok mutlu oldu. Şimdi arkadaşlarıyla eğlencelere ve oyunlara katılabilir. 

.

.