Sevimli Hayvanlar Hafıza Geliştirici Oyun oyna

Hafıza geliştirici oyun, orijinal ismiyle Animals Puzzle, Sevimli hayvanlar yapboz oyunu küçük çocuklar için tavsiye edilen bir oyundur. Bu güzel mobile oyunu indirmeden online oynayın. Yukarıda oyunun tanıtım videosunu izleyebilirsiniz.

Sevimli hayvanlar yapboz oyunu tanıtım

eğitici oyunlar animals puzzle hafıza geliştirici oyun

Küçük çocuklar, bu oyunu çok sevecekler. Ayrıca hafıza gelişimi için tavsiye edilen bu oyunla hafızalarını test edebilecekler. Oyunda sevimli grafiklerle çeşit çeşit hayvan resimleri kartların arasında gizlenmiş olarak geliyor.

hafıza geliştirici oyunu oyna

Hafıza geliştirici oyun Animals Puzzle

kartlardan birine dokunduğunuzda ya da bilgisayardan oynuyorsanız tıkladığınızda kart ters çevriliyor ve bir saniye kadar kendini gösterip tekrar kapanıyor. Sonra diğer kartları tıklayıp ilk açtığınız karttaki hayvanı bulmaya çalışıyorsunuz. Ancak ilk karttaki hayvanı aklınızda tutuyor olmanız gerek bunu yaparken. Oyunun hafıza geliştirici yönü de burada ortaya çıkıyor.

hafıza geliştirici cep oyunu

Doğru hayvanı bulduğunuzda o kartlar yok oluyor. Böylece sonraki hamleleriniz kolaylaşıyor.

Eğitici bir oyunu daha tanıttık. Oyunu beğeneceğinizi umuyoruz. Tüm çocuklar çok değerlidir. Çocuklar için her zaman en iyi oyunları seçip paylaşmaya devam edeceğiz.

Oyunu Oyna 

.

.