Sea Hero Quest Oynayın ve Bilime Destek Olun

Android cep telefonları ya da tabletlerinizde Sea Hero Quest oynayın. Hem eğlenin, hem de bilim adamlarının Demans hastalığı ile mücadele için başlattıkları projeye destek olun. Sea Hero Quest indir ve oyna.

Sürüm: Ücretsiz
Dil: İngilizce
Sistem : Android IOS Cep, tablet

Sea Hero Quest Oyunu Tanıtım

Bu sadece bir oyun değil, bilim adamlarının demansla savaşmasına yardımcı olmak için bir arayış!

sea hero quest oyunu tanıtım

Oyundan değişik ekran görüntüleri (yukarıda)

Gerçek olamayacak kadar iyi geliyor ama bu gerçekten bir oyun, sadece büyülü denizler ve bataklıklar etrafında yaratılan yaratıkları kovalarken, dünya çapında 45 milyon insanı etkileyen bir hastalık ile savaşmaya yardımcı olabilirsiniz.

Aslında sadece 2 dakika SEA HERO QUEST oynamak, 5 saatlik laboratuar temelli araştırma verisi eşdeğerini üretecektir.

Deutsche Telekom tarafından sunulan ve University College London ve East Anglia Üniversitesi’nden bilim adamları ve Alzheimer Research’teki sevimli insanlar tarafından desteklenen GLITCHERS tarafından yaratılan SEA HERO QUEST, demans araştırmalarının sonsuza dek yapılma şeklini değiştirecek bilim ve oyunun destansı bir sonucudur.

Arctic Nehirleri, Altın Kıyıları ve Mistik Bataklıkları (ve yakında Kano Resifleri, Kaano hayranları!) Gezin, günlüğünüzde hatıraları toplayın ve Adorabella, Galleo ve Octopoid gibi büyülü yaratıkları kovalayın. Mümkün olduğu kadar çok denizyıldızı toplayın ve teknenizi yeni bir boya, bir dizi bayrak ve çok daha fazlası ile özelleştirmek için kullanın!

Oyunu oynayarak Demans Hastalığı hakkındaki incelemelere destek olun

Demansın ilk belirtilerinden biri, seyir becerilerinin kaybolmasıdır. Doktorlar, hastalığın neden olduğu kayıpları ve doğal yaşlanmanın neden olduğu kayıpları ayırt edemez çünkü “normal” bir ölçüt yoktur.

Oyun içindeki ilerlemelerinizde, navigasyon verileriniz anonim olarak izlenir, güvenli bir şekilde saklanır ve dünyanın dört bir yanından gelen tüm diğer oyuncularla birleştirilerek, insanın mekansal navigasyonunu kıyaslayan dünyanın en büyük kitle kaynaklı veri seti oluşturulur. Bu inanılmaz kaynak sonunda, yeni tanı araçlarının geliştirilmesine ve bunama tedavisine yol açacaktır.

Deutsche Telekom, yaşamın paylaşım için olduğuna inanıyor, bu yüzden de SEA HERO QUEST’i sunuyorlar – bilim adamlarının demansla savaşmasına yardımcı olacak ve anıların zamanından önce kaybolmadığı anların geleceği için çalışacak bir oyun.

Ücretsiz Oyunu indir

.

.