Sayıları öğrenme oyunu indir. Sayıları öğreniyorum.

Oyunlar sitesi eğitici oyunlar bölümünde Sayıları öğreniyorum oyunu ile birlikteyiz. Sayıları öğreten oyun arayan Android cep kullanıcıları için hazırlanmış olan oyun, 8 yaş öncesi – okul öncesi çocuklara sayı saymayı ve rakamları eğlenerek öğretir. Sayıları öğrenme oyunu indir.

Sürüm: Ücretsiz (reklam içerir)
Dil: Türkçe
Sistem : Android Cep telefonu ve tablet 

Sayıları öğrenme oyunu tanıtım

Sayıları öğrenme oyunu olarak düzenlenmiş olan bu eğlenceli oyunda sayıları öğretmek için 8 yaş altı çocuklara hitap edecek şekilde eğlenceli animasyonlar, sevimli grafikler hazırlanmış.

sayıları öğreten oyun indir
parmaklarınızla sayıları birleştirerek resim yaptığınız oyun da çok eğlenceli

Bu sayıları öğrenme oyunu, rakamları adeta eğlencenin bir parçası haline getirmiş. Çocuklar bu oyunda öğrenmenin zevkli boyutunu keşfedecekler. 

Kimi zaman yukarıdan düşen parçaları üst üste koyup kule yapıyor, kimi zaman sayıları birleştirerek resim yapıyorsunuz. Çocuklar oyunu bitirdiklerinde farkında bile olmadan sayı saymayı öğrenmiş olacaklar.

sayı saymayı öğreten oyun indir
Tetrise benzeyen oyunda ise kule yapıyorsunuz ve her parçayı sayıyorsunuz.

Sayıları öğreniyorum oyunu ana menüsü yukarıda görüldüğü şekilde hazırlanmış. Şimdilik içinde 7 oyun var. Çocukları en çok sevdiği oyun ise tavuklu olan oyun. 

sayıları öğrenme oyunu indir
Dans ederek gelen rakamlar ile çocuklar çok eğlenecek

Tavuklu oyunda tavuğu besliyor, büyümesini sağlıyorsunuz. Daha sonra yumurtluyor. Yumurtadan nasıl bir şey çıktığını görmek için 15 dk beklemelisiniz. Tavuğu beslerken defalarca sayı sayıyorsunuz. Böylece ritmik satma işini eğlenerek yapmış oluyorsunuz.

Sayıları öğreten oyun ile ilgili kullanıcı yorumları

sayıları öğreniyorum oyunu yorumlar
Sayıları öğrenme oyunu ile ilgili kullanıcı yorumlarından bazıları

Sayıları öğreniyorum oyunu indir

Eğitici oyunlar köşemizde yeni oyunlar paylaşmaya devam edeceğiz. Oyunlar sitesiyle oyunları indirmeden önce tanıyın ve güvenli bağlantılardan oyun indirin. Aşağıdaki bağlantıdan, Android cep telefonu ve tablet için hazırlanmış bu ücretsiz oyunu indirebilirsiniz. 

Ücretsiz Oyunu indir

.

.