Pinball Deluxe Reloaded Android Cep Oyunu İndir

Bu kısımda android işletim sistemli cep telefonları ve tabletler için güzel bir langırt oyunudur. Pinball Deluxe Reloaded’ in tanıtımı ve indirme bağlantısını vereceğiz. Pinball Yukarıdaki videoda gördüğünüz gibi bize doğru gelen bir topu uygun zamanda karşılayıp geri göndermek ve puan kazanmak esasına dayanan bir oyun. Topun yukarıda hangi unsurlara çarpıp nasıl bir momentum alacağını hesap etmek ve uygun anda karşılamak dikkat ve güçlü refleks özellikleri gerektiriyor.

Sürüm: Ücretsiz
Dil: İngilizce
Sistem : Android Cep, tablet

Pinball Deluxe Android Cep oyunu Tanıtımı

Pinball Deluxe: Reloaded
Telefonunuzda tüm langırt oyunları yeniden yaşamak ister misiniz?
Oyunda için özelleştirilebilir retro masalarla langırt oyunlarının eski güzel günlerini yaşayın. Mekanik Pinball bir zamanlar oyun salonlarının vazgeçilmezlerindendi. Artık bilgisayar teknolojisi sayesinde mekanik ekipmanların vereceği tepkiler (bir yayın sıkıştıktan sonra aniden açılması ve topu fırlatması gibi) bilgisayar ekranında sümule edilebiliyor.

cep oyunları pinball indir

Pinball Deluxe Reloaded oyunundaki masa tarzlarından üç örnek (yukarıda) 

Oyun 5 farklı tablo ile geliyor – ama daha düzenli eklemeye devam ediyoruz. Her masa çok farklı oynanır ve benzersiz bir tarza sahiptir: Brix (Arcade), Vahşi Batı, Karnaval, Uzay Gezgini ve Sualtı. 

Pinball Deluxe’un bazı özellikleri:

Muhteşem grafikler
Harika oyun
Çok hassas fizik MOTORU
Matris ekranda oynamak için mini oyunlar
Her tablonun kendine özgü bir oyun stili var
240×320’den 600×1024’e kadar olan tüm cihazlarda çalışır
Bir langırt oyunundan beklediğiniz tüm unsurlar: dürtmeler, top yakalamaları, çoklu toplar, mini oyunlar ve bazı benzersiz varyasyonlar
Daha iyi bir langırt deneyimi sunmak için cihazın tüm özelliklerinin yaratıcı kullanımı: titreşim, ses efektleri, titreme.

Oyun gereksinimleri ve öneriler:

Android 2.1
Çoklu dokunmatik bir telefon önerilmektedir. Çoklu dokunuşla, iki (veya daha fazla) parmağın aynı anda ekrandaki hareketini izleyebilen bir telefon kastediyoruz. En yeni modeller bunu destekler. Çoklu dokunuş, paletlerin her ikisini aynı anda kontrol etmenizi sağlar. Oyun onsuz çalışacak, ancak kontroller daha zor olacak.
Oyunun keyfini daha iyi çıkarmak için 320×480 çözünürlük öneririz, ancak 240×320 de çalışır.

Ücretsiz Oyunu indir

.

.