Online tavla. Cepten Tavla Oyna

Backgammon Classic online tavla oyunudur.Mobile Android telefon tablet cihazlarında ya da pc de oynanabilir. Cepten tavla oyna ve eğlenceye katıl.

Online Tavla Oyunu Tanıtımı

Oyunlar sitesinde online tabla oyunu tanıtımı ile birlikteyiz. Tavla, özellikle doğu toplumlarında severek oynanan bir oyundur. Şans oyunudur. Çünkü zar atarak oynanır. Zeka ve Strateji oyunudur, çünkü şansınız kötü olsa da bu oyunda yaptığınız hamlelerle ya da aldığınız risklerle oyuna değişik yönler verebilirsiniz.

cepten tavla oyna

Sizlere paylaşımını yaptığımız online tavla oyunu Cep telefonlarında, tabletlerde ya da Pc bilgisayarlarda oynanabilen bir oyun. Oyunu indirmeden ya da herhangi bir kurulum yapmadan direk açıp oynayabilirsiniz. Herhangi bir online tavla oyununda arayabileceğimiz her şey mevcut. Oyunun grafikler gayet güzel, gözü yormuyor, sade ve şık.

Online tavla ile cepten tavla oyna

online tavla ile cepten tavla oyna

Online tavla ile cepten tavla oynamak çok kolay. Zarları atıyorsunuz, oyun size hangi taşlarla hangi hamleleri yapabileceğinizi gösteriyor. Profesyonel tavla oyuncuları için bu durum saçma gelse de acemi tavla oyuncuları bu özelliği sevecekler. Bu özellik tavla öğrenmek isteyenler için de yardımcı olabilir.

Oyunu Oyna 

.

.