Motosiklet Yarışı Oyunu Highway Rider Extreme

Highway Rider Extreme motosiklet yarış oyunu. Cepten yarış oyunu oynamayı sevenlerdenseniz bu güzel cep oyunu indirmeden online oynayın. Yukarıda oyunun tanıtım videosunu izleyebilirsiniz.

Highway Rider Extreme Cep Oyunu Tanıtımı

Highway Riders Extreme online oyunlar arasından güçlü grafikleri ile sıyrılıyor. Aynı zamanda hem mobil cep telefonlarından hem de Bilgisayarda oynanabiliyor olması da ayrı bir güzellik. Oyunun grafikleri ve müziği gerçekten bir yarış oyununun hakkını veriyor. Rakiplerin yapay zekası da oldukça iyi. 

highway rider cep mobile yarış oyunu oyna

Oyunu bilgisayardan denediğimizde yatay konumda, cep telefonunda denediğimizde dikey konumda oynanabildiğini gördük. Ayrıca cep telefonu tuşlarına basmadan elinizde sağa sola çevirerek motosikleti yönlendirebiliyorsunuz. Bu motosiklet yarışı oyununu indirmeden oynamak da işin başka bir güzel tarafı. Telefonunda fazladan program istemeyenler için ideal. 

online cep oyunu motosiklet yarışı oyna

Oyun cep telefonlarında yukarıdaki gibi görünüyor. İlginç  bir nokta da motosikleti bir yere çarptığınızda bir süreliğine sağdaki resimdeki cam kırılma efekti yaşanıyor.

Yarış oyunlarını sevenlere kesinlikle önerebileceğimiz bir oyun diyebiliriz. Online cep oyunları paylaşımlarımız devam edecek. en güzel oyunlar, en mutlu günler sizinle olsun diyoruz.

Oyunu Oyna 

.

.