Meyve Kesmece. Karpuz kesmece oyunu oyna

Meyve Kesmece, ya da karpuz kesmece oyunu diye bilinen Fruit Break, Çocuklar ve yetişkinler için Türkçe dikkat ve çabukluk oyunudur. Bu güzel mobile oyunu indirmeden online oynayın. Yukarıda oyunun tanıtım videosunu izleyebilirsiniz.

Meyve kesmece oyunu tanıtımı

meyve kesmece oyunu

Meyve kesmece oyunu, android cep telefonları, tabletler ve ios işletim sistemi kullanan iphone, i-pad kullanıcıları arasında populer olan eğlenceli bir oyundur. Kafayı zorlamayı çok fazla gerektirmeyen, günün yorgunluğunu atmak ya da oyalanmak isteyenlerin tercih ettiği, dikkat ve çabukluk oyunudur.

karpuz kesmece oyunu oyna

Dikkatini Test et, Karpuz kesmece oyunu oyna

Oyun parmak hareketleriyle oynanır. Parmağınızın ucunu bir kılıç gibi kullanarak ekranda kaydırır ve ekranın altından fırlayan meyveleri ortadan ikiye böleriz. Ancak meyvelerle birlikte patlamaya hazır bombalar da fırlamaktadır ve onlara dikkat edilmelidir. Bu anlamda karpuz kesmece oyunu, dikkat eksikliği problemi yaşayan çocuklar için tavsiye edilmektedir.

Zevkli ve heyecanlı dakikalar geçirmek için cepte karpuz karpuz kesmece oyunu oyna ve eğlenceye katıl. Sana ayrılan zamanda en çok meyveyi kes ve puanları topla. 

En sevilen online oyunları paylaşmaya devam edeceğiz. En güzel cep oyunları için oyunlar sitesini takipte kalın. Herkese iyi oyunlar.

Oyunu Oyna 

.

.