Kiba & Kumba Puzzle Yapboz Oyunu Oyna

Kiba & Kumba çocuklar için eğitici oyunlar kategorisindeki Türkçe bir yapboz oyunu. Bu güzel mobile oyunu indirmeden online oynayın.

Kiba & Kumba Yapboz Oyunu Tanıtım

30 zorlu bulmaca seviyesi sizi bekliyor. Her seviyeyi geçmek için her bulmacayı mümkün olan en kısa sürede çözün. Tüm bulmacaları çözüp son seviyeye ulaşabilir misin?

eğitici oyunlar kiba kumba yapboz oyunu

Çocuklar için eğitici oyun arayanlara Kiba & Kumba yapboz oyununu önerebiliriz. Bu güzel Türkçe mobile oyunu cep telefonları, tabletler ya da bilgisayarlarda sorunsuz şekilde oynayabilirsiniz.

Eğitici cep oyunları kategorisinde yer alan Kiba & Kumba yapboz oyununun ekran görüntüsü yukarıdaki gibidir. Oyunda önce resmin tamamı gösterilir ve ardından resmin parçalara bölünmüş hali getirilir. Oyuncular parmaklarıyla parçaları sağa- sola- yukarı -aşağı kaydırarak yapbozu çözmeye çalışırlar. 

Hafızayı geliştirici bir yapboz oyunu

Oyunun bu özelliği ile hafızayı geliştirici oyunlar kategorisine de dahil edebiliriz. Oyuncu önce bir kaç saniye resmin tamamını aklında tutmaya çalışır ve parçalanmış resmi tamamlamaya çalışırken hafızasındaki bu görüntüyü düşünür.

Oyunu Oyna 

.

.