Jewelish Blitz Online Elmaslar Oyunu Oyna

Jewelish Blitz Puzzle türünde güzel bir oyundur. Cep telefonuna yüklemeden oynanan bu güzel Android  oyununu indirmeden online oynayın.

Jewelish Blitz Oyunu Nasıl Oynanır

 En az üç tane eşleştirmek için mücevherleri hızlıca kaydırın. Mümkün olduğu kadar hızlı tekrarlayın. 60 saniyeniz var. 

Mücevherleri parmağınızla hızlıca kaydırarak 3 veya daha fazlasına uyacak şekilde değiştirin. 3 veya daha fazla mücevheri eşleştirdiğinizde patlayıp yok olacaklar. Ve puan kazanacaksınız. Amaç bu şekilde mümkün olduğunca çok puan kazanmak.

jewelish blitz android oyunu oyna

3 mücevher eşleştiğinde, Sadece puan alırsınız.
4 mücevher eşleştiğinde: İşte eğlence burada başlıyor. Çizgide 4 mücevher yok ederseniz, doğrudan ona bitişik olan tüm taşları silecek özel bir bomba mücevher alırsınız.
5 mücevher eşleştiğinde: Pro-level burada! Evrensel bir süper müthiş mega mücevher alacaksınız. Bu gem’i başka herhangi bir taş üzerine atarsanız, bu rengin tüm mücevherleri patlayacaktır.

Bir L şeklini veya T şeklini yok edin: Toplamda beş mücevherden oluşan “L” veya “T” şeklindeki mücevherleri yok etmeyi başarırsanız, sonuçta açılan güç mücevherleri çapraz olarak yok edecektir.

Büyük puanlar kazanmak isterseniz, kendinize özel teknikler geliştirmelisiniz. Oyun, dikkat, seçicilik ve güçlü bir algı istiyor.

Oyunlar sitesi olarak, online ücretsiz Android cep oyunlarını paylaşmaya devam edeceğiz. En güzel oyunlara ulaşmak için bizi takip edin. 

Oyunu Oyna 

.

.