Gizli nesne bulma oyunu Coastal Hill. Android cep oyunu indir.

Coastal Hill gizli nesne bulma oyunu indir. Android cep ve tabletler için saklı obje bulma oyunu. Gizli obje bulma oyunu sevenler için harika grafikleri ve sürükleyici yapısıyla Coastal Hill ile saklı nesneleri bulun ve yeni yerler keşfedin. Oyunun tanıtım videosunu yukarıdaki kısımda izleyebilirsiniz.

Sürüm: Ücretsiz (reklam ve oyun içi tercihe bağlı satın alma)
Dil: İngilizce
Sistem : Android cep ve tablet
İndirme boyutu: 37 MB

gizli nesneleri bulma oyunu oyna coastal

Gizli obje bulma oyunu Coastal Hill’in konusu

Deniz kenarındaki küçük bir kasaba olan Coastal Hill, ilçede her zaman en huzurlu yer olmuştur. Evi ziyaret etmek için buraya dönün. Kasabaya çekildikten sonra, her şeyin tamamen değiştiğini anlıyorsunuz… Ama bekle! Bu nasıl mümkün olabilir? Bir yel değirmeni, bir zeplin, arabaları… Kasaba, yıllar öncesine benziyor! Sokaklar tuhaf bir sisle ya da garip bir şeyle dolu, farklı zamanlarda gelen şeyler etrafa saçılmış … Buradaki insanlara ne oldu? Neler oluyor? Bu sürükleyici gizli nesne oyununda, gizli objeleri bulup, sevgili kasabanın gizemini çözmeniz gerekecek. 

gizli nesne bulma oyunu oyna coastal

Kasaba etrafında 35’in üzerinde gizli mekanı keşfedin ve Coastal Hill’in gizli Dark Legend gizemlerini açığa çıkaran gizli Gizli Nesneleri bulun!

gizli obje bulma oyunu indir coastal hill

Oyunda bazı bölgeler kilitli. Bazı bölgeleri keşfetmek için ise bi takım itemler bulmak zorundasınız. Örneğin özgürlük heykeline sahip olabilmek için resimdeki objeleri bulmanız gerekiyor. Özgürlük heykeline sahip olduğunuzda her gün size ekstra enerji verecek.

gizli nesne bulma oyunu avatar seç

Coastal Hill’de kendinizi Gizli Nesne gizemleri, belirsizlikler ile dolu en aksiyon ve maceraların merkezinde bulabilirsiniz. Bir zamanlar huzurlu bir yer olarak bildiğiniz deniz feneri şehri tamamen değişti. Karanlığın bazı güçleri burayı darmadağın etti. Kasaba umutlarını kaybetmeye başladı ve tüm gizli ipuçlarını bulmak ve gizemi çözmek size kalmış.

Harika grafikleriyle büyüleyecek bir gizli nesne bulma oyunu

Bu güzel gizli obje bulma oyunu, özenle hazırlanmış grafikleriyle sizi büyüleyecek. Ancak şunu da belirtmeden geçmemek gerek. Gizli obje bulma oyunları, küçük ekranlı bir cep telefonunda oynamaya müsait oyunlar değil. Özellikle tablette çok daha rahat oynayabilirsiniz.

saklı nesne bulma oyunu indir coastal hill

Coastal Hill’in uğursuz atmosferine dalın ve kötü huylu yaratıklar ile savaşın. Şu an Coastal Hill gizli obje bulma oyunu ile maceraya başla ve bu perili şehrin gizli gizemini çöz. 

Oyunda bir parça ingilizce bilmeniz gerek. Ya da elinizin altında bir sözlük bulundurun. Bulmanız gereken saklı objelerin isimleri ingilizce yazıyor.

Coastal Hill gizli nesne bulma oyunu indir

ÖZEL ÖZELLİKLER 

Servet çarkı ile canavarlar perili ve değerli eşyalarını toplamak!
Ana karakter görünüşü (erkek veya dişi): Her görünümün kendine özgü avantajları vardır;
SEEK macerası ve benzersiz araştırma araçlarıyla 7 arama modunda gizli nesneleri bulun
Gizemli şehrin etrafında 35 yüksek kaliteli konum keşfedin
100’den fazla koleksiyon (10000 geliştirme aşamasında!)

Ücretsiz Oyunu indir

.

.