Galaxy Attack: Alien Shooter Android cep oyunu indir

Yukarıda tanıtım videosunu verdiğimiz Alien Shooter oyununu ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Galaxy Attack: Alien Shooter android oyunu indir.

Sürüm: Ücretsiz
Dil: İngilizce
Sistem : Android Cep, tablet

Alien Shooter Android Cep oyunu Tanıtımı

Galaxy Attack: Alien Shooter eğlenceli ve hoşça vakit geçirmek isteyen büyükler ve çocuklar için en güzel android cep telefonu oyunlarındandır. Uzay gemisi ile diğer uzay gemilerine ateş etme oyunu. Oyun ücretsiz fakat hırslı ve sabırsız oyuncular için oyun içi alımlar da mevcut. Ayrıca oyunun ücretsiz olmasının bir bedeli de var. Artık yeni nesil pek çok oyundaki gibi zaman zaman reklamlar çıkıyor. Ancak bu reklamlar, oyun severler için rahatsız edici düzeyde değil.

Galaxy Attack: Alien Shooter Dikkat, refleks ve el göz koordinasyonuna dayalı bir oyundur.
Bu oyundaki amacınız Dünyayı uzaylı sürülerinden korumak, her şey ne kadar hızlı ve çevik düşünebildiğinize bağlı. 
Klasik shoot ’em up kategorisindeki bu oyunda mücadele hiç bitmiyor. Oyunun oynanışı, geminizin yolunu parmağınızla izlemek ve düşmanlarınızı basit bir dokunuşla yok etmek şeklinde. Oyunda dikkat çeken ögeler, harika grafikler ve başarılı bir dokunmatik ekran kontrolü. Göreviniz, bildiğiniz gibi hayatı tehdit eden düşman ordularının uzay gemilerinin yok etmektir.

cep oyunları alien shooter indir

Oyunda ilerledikçe özel zorluklar, asteroitler ve zorlu boss savaşları alanlarından geçmeyi içerir ve silahlarınızı yükseltmek veya değiştirmek için seçenekler kazanabilirsiniz. Oyunda yüzlerce zorluk seviyesi var ve oyunun çok oyunculu bir modu da mevcut. Çiftler halinde rekabet edebilir veya galaksideki inanılmaz güçler dünyasında mümkün olduğu kadar uzun süre dayanan sonsuz modu kullanabilirsiniz.

cep oyunları uzay gemisi oyunu indir

Eski bilgisayar atari dönemi oyuncuları bu tip oyunları çok iyi bilirler. Oyun ilerledikçe dikkatinizi bir an bile bırakamayacağınız şekilde üzerinize akın akın gelen uzay gemileri. İlk başlarda basit mermiler atan küçük bir uzay geminiz var. Oyun ilerledikçe uzay geminizi geliştirme imkanı buluyorsunuz.  Üzerinize gelen düşman orduları da oyun ilerdikçe çeşitleniyor. kaabiliyetleri ve zorluk düzeyleri artıyor. Bu şekilde oyun uzun süre sıkmamayı başarmış. Ve en çok oynanan, en iyi android oyunları arasında yer alabilmiş.

Bu kısımda uzay gemisi ateş etme vurma (shoot em up) oyunlarından Galaxy Attack Alien Shooter oyunu tanıtım ve indirme bağlantısını verdik. yeni yayınlarda buluşmak dileği ile. 

Ücretsiz Oyunu indir

.

.