Dünya Kupası Penaltı oyunu cepte oyna

Spor oyunları bölümünde ücretsiz güzel bir futbol oyunu, World Cup Penalty ( Dünya Kupası penaltı) oyununu paylaşıyoruz. Cep, tablet ya da Pc bilgisayarda indirmeden oynayabilirsiniz.

Dünya Kupası Penaltı oyunu

Futbol zamanı! Bu güzel spor oyununda, hepsi reflekslerinizle ilgili. Takımını seç ve forvet ve kaleci olarak oyna. Heyecanlı penaltı atışlarında yarışın ve finallere kadar savaşın. Dünyanın en iyi takımlarıyla yarış ve kupayı kazan!

Bu iki boyutlu ücretsiz penaltı oyununda, Türk milli takımı da unutulmamış.Ülkeler sarasından dilediğimizi seçip oyuna başlıyoruz.

Tıpkı gerçek bir dünya kupası grup elemelerinde olduğu gibi bir durum tablosu çıkıyor karşımıza. Henüz kimse oynamamış. Tabi ki milli takımımızı üst sıralarda görmek isteriz.

cepte penaltı oyunu oyna

Oyunu deneme amaçlı açtık ve Milli takımımızı seçtik. Rakibimiz ise Danimarka milli takımı.

dünya kupası penaltı oyunu oyna

Penaltı atışlarına geçtiğimizde görüyoruz ki alttaki hareketli çubuklara dikkat edip en uygun zamanda durdurmak lazım. Çubukları durdurduğumuz noktaya göre vuruşu yapıyoruz. İlk başta bu durumu kontrol etmek zor gelse de zamanla alışacaksınız. 

Spor oyunları paylaşımlarımız devam edecek. Yeni oyunlarda buluşmak dileği ile.En güzel oyunlar, en mutlu günler sizinle olsun.

Oyunu Oyna 

.

.