DefenseWebTV den Türk Savunma Sanayi Haberleri

Videonun açıklamasının çevirisi şöyle :

Birkaç gün önce İnternet’te, Türk Savunma Sanayii tarafından yapılan bir lazer silahı ile vurulmuş bir Çinli silahlı drone Wing Loong III’ü gösteren fotoğraflar yayınlandı. Bu videoda, Ordu Tanıma’nın editör ekibi, Türk Savunma Sanayii tarafından tasarlanan ve geliştirilen en son lazer silah teknolojisini anlatıyor.

Defensewebtv Youtube Kanalını KESHFET

DefensewebTV Twitter adresi
DefensewebTV Facebook
armyrecognition.com / Web adresi

DefenseWebTv den Türk savunma Sanayi ile ilgili diğer bazı paylaşımlar

Korkut ile ilgili paylaşımı >> BURADAN

Roketsan laser güdümlü Cirit İle İlgili paylaşımı

Videoda Cirit füzesinden şöyle bahsediliyor :

Sınıfındaki en uzun menzile sahip olan Roketsan’ın CIRIT 2.75 in lazer güdümlü roketi, yük seçeneklerine termobarik bir savaş başlığı ekleyerek yeteneklerini artırmaya devam ederek, savaş başlığı sayısını artırıyor. Daha önce, şirket zırh karşıtı, personel karşıtı ve yanıcı işlevleri olan çok amaçlı bir savaş başlığı ve yüksek patlayıcı bir savaş başlığı olmak üzere iki seçenek sunmuştu.

Otokar Tulpar Zırhlı Araç İle İlgili Paylaşım

Paylaşımda şu cümlelere yer veriliyor:

Türk firması OTOKAR, 30 Nisan – 3 Mayıs 2019 tarihleri arasında İstanbul’da (Türkiye) düzenlenen 14. Uluslararası Savunma Sanayii Fuarı Fuarı IDEF 2019’da tüm tekerlekli ve paletli zırhlı araç serisini sunmaktadır. IDEF 2019’da 105mm’lik bir top. TULPAR hafif tankı, tehdit seviyelerine göre yükseltilebilen modüler zırhlara sahiptir.

Armsan TAC 2019 Saldırı Tüfeği ile ilgili paylaşım

Yorum Ekle

Yorum eklemek için tıklayın

.

.