Cute Kitty Care – Sevimli Kedinize bakım yapın

Özellikle kız çocuklarının çok sevdiği oyunlardan Minik sevimli kedi bakımı oyunu. Cute Kitty Care cep oyunu ücretsiz oyna. Minik sevimli kedi hasta, aç ve bakımsız. Minik kediyi besle, tedavi et, bakımını yap. Oyunu Bilgisayarda da oynayabilirsiniz.

Cute Kitty Care (Sevimli kedi bakımı) oyunu

Küçük sevimli kediciğe bakım yaptığımız ve beslediğimiz, sevimli grafikleri ve kolay oynanışı ile küçük kız çocuklarının bayıldığı bir oyun. 

kedicik çok üzgün, çok ihmal edilmiş. Üzeri pis, bitleri var, aç kalmış ve hasta. Onunla birinin ilgilenmesi gerek. Ne kadar da sevimli değil mi? Onu mutlu etmek istemez misin?

Off sevimli kedinin tüylerinin arasında bitler dolaşıyor. Kim bilir ne kadar rahatsız ediyorlardır onu. Oyunu cepten oynuyorsan parmaklarınla, bilgisayarda oynuyorsan mouse ile solda ve sağda gördüğün aletleri ve malzemeleri kullan. Kedinin bitlerini ilaçlamak, onu tedavi etmek, mis gibi banyo yaptırmak için gereken her şey oralarda.

Ohh. kediciği temizledik. Bitlerinden arındırdık. Tedavi ettik. Yemeğini yedirdik. Sütünü içirdik. Ne kadar da mutlu oldu. Bu oyunu beğendin mi ? Hayvanlara yardım etmek ne kadar güzel bir duygu değil mi? Oynadıktan sonra oyun hakkındaki düşüncelerini aşağıda yorum kısmında yazabilirsin. 

Oyunu Oyna 

.

.