Covet Fashion Moda ve Elbise Giydirme Oyunu

Kız çocukları için oyunlar bölümünde, Covet Fashion Moda ve Elbise Giydirme Oyunu ile birlikteyiz. Bu oyunu Android cep telefonlarınıza ya da tabletimize indirebilirsiniz. Covet Fashion Elbise Giydirme Oyunu oyunu indir ve eğlenceye adım at. Yukarıda oyunun tanıtım videosunu izleyebilirsiniz.

Sürüm: Ücretsiz (Oyun içi alım içerir)
Dil: İngilizce
İndirme boyutu: 75 MB
Sistem: Android Cep ve tablet

Covet Fashion Elbise Giydirme Oyunu indir

Covet Moda ile mükemmel bir tarz gösterin, alışveriş için oyun takıntılı! Diğer moda severlerin milyonlarcasının arasına katılın en yeni giysi ve insanların en çok sevdiği markaları keşfedin. Kendine özel şık bir stil yarat. Moda ve stil becerilerine yönelik tasarlanan bu moda oyununda kendinize harika kıyafet kombinasyonları oluşturun. Kendi tasarladığınız imajlarla dolu dolabınızı insanlara sergileyin ve onların oylarına sunun.

elbise giydirme oyunu oyna covet fashion

Modaya uygun alışveriş. Moda takıntısı ya da modaya önem veren kişiler için  Calvin Klein, Rachel Zoe ve Vince Camuto gibi markalarla ortaklık kurmuş bir oyun. Sevdiğin stilleri keşfetmek için bu oyunu oynayabilirsin ya da 175 civarı markaya ait ürünlerin alışverişini yapabilirsin.

MÜKEMMEL STİLLER YARATIN. Böyle fotoğraf çekimleri, kokteyl ve kırmızı halı parçaları gibi çeşitli şekillendirme zorluklar için görünümler oluşturmak için modellerin arasından yeni farklı, şık saç ve makyaj stilleri çekici giyim ve aksesuar ürünlerinin binlercesi arasından seçim yapın.

Covet Fahion moda oyununda, Moda sahnesinde Şu sıralar ne tip giysiler populer merak ediyorsan cevabını bulabilirsin. Yüzbinlerce oyuncunun oylarıyla şekillenen sisteme göz at, populer olanı takip mi edeceksin yoksa kendine özel binlerce stil arasından birini mi seçeceksin.

ARKADAŞLARLA OYNAMAK. Seçtiğin kıyafetler konusunda tavsiye almak yada kazananı kutlamak ister misiniz? arkadaş olmak ya da Facebook bağlanmak ve her türlü şeyler Moda Covet hakkında sohbet etmek için bir katılın.

Gerçek hayatta favori Covet Moda öğeleri alışverişi yapabilirsiniz biliyor muydunuz? Eğer gerçek hayattaki dolaba için satın alabilirsiniz yerlere oyun bağlantı özellikli giyim ve aksesuar tüm öğeler. Sadece sen onları da sahip olabilirler, yeni markalar ve eğilimleri keşfedebilirsiniz!

Ücretsiz Oyunu indir

.

.