Çocuklar için yapboz oyunu indir- Super Puzzle

Eğitici oyunlar ve yapboz oyunları bölümünde çocuklar için yapboz oyunu indir ve eğlenceye başla. Super puzzle. 6,9,12,16,30,56 ve 72 parçadan oluşan 7 değişik zorluk seviyesinde küçük çocukların çok seveceği bir yapboz. Android cep telefonu ve tabletinize çocuklar için yapboz oyunu indirin. Oyun 2- 3 yaş sonrası için puzzle arayanlara uygun diyebiliriz.

çocuklar için puzzle

Çocuklar için yapboz oyunu Super puzzle’da birbirinden sevimli 18 sanatsal çizim arasından seçim yapıp oyuna başlıyorsunuz. yukarıdaki resimde gördüğünüz bulut resimlerine tıkladığınızda ise yaklaşık 30 saniyelik bir reklam izleme karşılığında daha fazla resim indirebiliyorsunuz. Oyun Türk yapımı değil ama Türkçeleştirilmiş gibi görünüyor.

Çocuklar için yapboz oyunu tanıtım

küçük çocuklar için yapboz oyunu

Resimlerin üzerinde kaç parçalık yapboz oldukları yazıyor. Ancak dilerseniz oyuna girdiğinizde yapbozun parça sayısını değiştirebilirsiniz.

çocuklar için puzzle menüsü

Dilerseniz yapbozun zorluk seviyesini de menüden seçiyorsunuz. 6 parçalık yapbozdan 72 parçalık yapboza kadar tam 7 seçeneğiniz var.. Küçük çocuklar için yapbozda en çok tercih edileni 30 parçaya kadar olanları. Küçük çocuklarda görsel algı ve dikkat yeteneği henüz karmaşık problemlerin çözümü için gelişmediği için çok parçalı yapbozlarda bocalayacaklar ve sıkılacaklardır.

çocuklar için yapboz oyunu indir

Küçük çocuklar için yapboz oyununun oynanışı çok basit. Sağ ve sol kenarda duran parçaları tut ve uygun gördüğün yerlere sürükle bırak. Yapboz parçasının çizgilerini tam olarak yerleştirmeye çalışma. Yaklaşık olarak bıraktığında kendisi yerine oturacaktır. Küçük bir ip ucu:  İlk önce kenarlardan başlarsan işin daha kolay olur. Çünkü kenarlara ait parçaların düz tarafları sana fikir verir.

küçük çocuklar için yapboz indir

Super puzzle çocuklar için yapboz oyununu çocuklarınız çok sevecekler. Hatta onlara öğretmeye çalışırken kendinizi de oynarken bulacaksınız. Çünkü müzikleri ve oyunun grafikleri, oynanışı çok sevimli. Yapbozu tamamladığınızda ödül olarak her yapboz için ayrı şekiller uçuşuyor ve bunları parmağınızla patlatıyorsunuz. Bu da çocuklar için eğlenceli ve teşvik edici bir detay olmuş.

okul öncesi çocuklar için yapboz oyunu

Okul öncesi ana sınıfı öğrencileri için uygun yapboz oyunu

Okul öncesi çocuklar için yapboz arayanların beklentilerini karşılayacak bir oyun Super puzzle. Eğitimciler ve okul öncesi öğretmenlerinin de çocukların zihinsel gelişimi için tavsiye ettikleri yapboz oyunu, çocuklarınızın sıkılmadan oynayacakları, şiddetten ve büyükler için olan içerikten uzak bir oyun. Özellikle ana sınıfı ve ilkokul öğrencilerine hitap ediyor. Aşağıdaki bağlantıdan çocuklar için yapboz oyunu indir ve eğlenceye başla

Oyunu İndir

.

.