Çılgın Taksi Ücretsiz Android Oyunu İndir

https://www.youtube.com/watch?v=ZNHsHzDA2AI

Eğlenceli bir SEGA oyunu olan Crazy Taksi artık cep telefonlarında. Android telefonlar için olan versiyonunu ücretsiz olarak telefonunuza indirebilir ve oynayabilirsiniz.

Sürüm: Ücretsiz
Dil: İngilizce
Sistem : Android Cep, tablet

Çılgın Taksi oyun Tanıtımı

Müşterileri toplamaya devam et ve çılgın para kazan.
Ücretsiz Crazy Taxi Classic oyunu bir Android uygulaması olarak canlanıyor. Bu oyunda da PC versiyonlarındaki gibi, oyuncular müşterilerini hedeflerine ulaştırmak için çılgın hızlarda sürüyor ve çılgın para kazanıyorlar.

çılgın taksi android oyunu indir

Arcade Mode veya Original Mode’da farklı zaman aralıklarıyla oyunları seçebilir ve hedefinize giden yolu arkaplanda çalan serseri rock müziğinin de etkisiyle dik yokuşlu caddelerde çılgınlıklar yapabilirsiniz . Kazandığınız ücret sağda, soldaki hedefe olan mesafe ve yeşil yön, ileriye doğru yolu gösterir.

cep oyunları crazy taksi ücretsiz indir oyna

Neden Çılgın taksi ? çünkü bu oyunda tek amaç mümkün olduğunca müşteri toplamak ve para kazanmak. Müşterileri zamanında ulaşmak istedikleri yere yetiştirmek. Trafik kuralı yok. Trafik polisi yok. Hız limiti yok. Aman kimseye çarpmadan gideyim düşüncesi yok. İnsanların üzerine sürdüğünüzde sadece çığlık atıp kenara kaçışıyorlar.

cep oyunları crazy taxi indir

Ulaşmanız gereken yere belli bir sürede gitmeniz gerekiyor. erken vardığınızda Fast, Normal bir sürede vardığınızda Normal, ve geç kalınca slow yazıyor ve ona göre para kazanıyorsunuz. Vaktinde varamazsanız ise para kazanamıyorsunuz. Müşteriniz de size çok kızıyor.

crazy taxi mobile ücretsiz indir

Müşterileriniz de sizin gibi çılgın. Siz hedefe ulaşmaya çalışırken arabaların hemen yanından hızla geçip taksiyi ne kadar çılgın kullanırsanız size o kadar bahşiş veriyorlar. Örneğin yolunuzun üzerindeki rampalardan arabayı uçurmanız çok hoşlarına gidiyor. Ancak gitmeniz gereken yere vaktinde ulaşamazsanız, o an arabanın içinde bile olsalar sinirlenip size sayıp sövüp atlıyorlar. Bazen de arabanızı falan tekmeliyorlar.

Gitmeniz gereken yere kestirmeden ulaşmak isterseniz bazen kestirme olarak suyun altından bile gidebiliyorsunuz. Ne siz ne de müşterinize bir şey olmuyor. Tabi ki ismi çılgın taksi olan bir oyunda bu tip acaiplikler de normal. 

crazy taxi cep oyunu ücretsiz indir

Oyundaki değişik modlar oyunu sıkıcılıktan uzaklaştırmak adına iyi düşünülmüş. Örneğin arabanızı bir bowling topu gibi labutların üzerine sürüp devirdiğiniz bir bölüm bile var.

Ücretsiz Oyunu indir

.

.