Burnin Rubber Android Cep oyunu Online Oyna

Burnin Rubber Cep telefonları için İndirmeden oynanabilen yarış oyunudur. Bu güzel mobile oyunu indirmeden online oynayın. Oyunu bilgisayarınızda da oynayabilirsiniz. Yukarıda oyunun tanıtım videosunu izleyebilirsiniz.

Burnin Rubber Online Cep Oyunu Tanıtımı

Burnin Rubber, aksiyon ve adrenalin dolu ve bağımlılık yaratan bir yarış oyunu. Arabanı çalıştır, yola çık ve canavarı serbest bırak! Yapabildiğiniz kadar uzaklaşmaya çalışın, diğer arabalardan ve engellerden kaçının ya da bonus puan kazanmak için güçlü makineli tüfekler kullanarak bunları yok edin. Ekipmanınızı yükseltin ve daha fazla mesafeyi karşılamak için harika güç kaynakları toplayın. Yolda öfke için hazır mısın?

burnin rubber online yarış oyunu oyna

Oyunda silahlı bir arabayı kontrol ediyoruz. tek yaptığımız şey sağa ve sola kaymak ve arabaların arasından geçmek. Arabaya monte edilmiş silah bizden biraz uzaktaki araçları patlatıyor. Böylece onlara çarpma ihtimali zayıflamış oluyor. Ancak oyunda seviye ilerledikçe bu kadar kolay sıyrılamıyoruz araçlardan. 

Burnin Rubber online cep oyunu, dikkat, hızlı el göz koordinasyonu ve refleks oyunu diyebiliriz.

Oyunlar sitesi olarak indirmeden oynanabilen online cep oyunları paylaşmaya devam edeceğiz. En güzel oyunlar. En mutlu gülüşler sizinle olsun.

Oyunu Oyna 

.

.