Barbie Elbise Giydirme Oyunu – Sihirli Moda indir

Android Cep oyunu Barbie Moda ve elbise giydirme oyunu özellikle kız çocukların severek oynayacakları bir oyun. Çocuklar ve yetişkinler için yarış oyunu indir. Orijinal adı Magical Fashion olan, Barbie elbise giydirme oyunu tanıtım videosu yukarıdadır.

Sürüm: Ücretsiz
Dil: İngilizce
İndirme boyutu: 15 MB
Sistem : Android Cep ve tablet

Barbie elbise giydirme oyunu Sihirli Moda 

barbie oyunları oyna

Oyunda Barbie karakterine makyaj yapıyor, saçlarını şekillendiriyoruz.

barbie elbise giydirme oyunu oyna

barbie sihirli elbise giydirme oyununda karakterimizin saçlarını şekillendirdikten sonra saçlarına büyülü ve ışıltılı efektler verebiliyoruz. Şık taçlar içinden bir tanesini seçip devam ediyoruz. Bir çok Barbie oyununda olduğu gibi bu oyunda da grafikler sevimli ve ilgi çekici.

elbise giydirme oyunu indir barbie

Barbie moda oyunu, Karakterimizi adeta bir binbir gece masallarındaki ışıltılı  balolardan birine hazırlıyoruz. Elbise seçimi ve ardından kolye seçimine sıra geliyor. Kolyemize değişik taşlardan kombinasyon yapmak çok zevkli.

barbie moda elbise giydirme oyunu indir

barbie elbise giydirme oyunu, bazı aşamalarda bizi mağazaya yönlendirmeye ve alışveriş yapmaya çalışıyor. Gerçek paralar kullanılarak yapılan bu alışverişte karakterimize deniz kızı kuyruğu, peri kanadı gibi değişik sihirli şeyler alabiliyoruz. barbie karakterimizin ayakkabısını seçip tacına değişik taşlar iliştiriyoruz.

barbie moda oyunları indir

Son olarak karakterimizin son halini aynada görüyoruz ve ona bir isim veriyoruz. Yeni tasarımımızı cep telefonumuzdaki resim galerisine kaydedebiliyoruz.

Ücretsiz Oyunu indir

.

.