Archery World Tour Okçuluk Oyunu oyna

Bir başka spor oyunu ile birlikteyiz. Archery World Tour okçuluk oyunu. Ücretsiz olarak, indirmeden, yükleme, kurulum yapmadan hemen oynayabilirsiniz. Cep telefonunda, tablette ya da Pc de oynayabilirsiniz

Archery World Tour Okçuluk Oyunu tanıtımı

Bir yay tut ve okçuluk becerilerini nihai teste koy! İki farklı modda oynayın: Dünya Turu’nu seçin ve çeşitli egzotik yerlere seyahat edin. Gerçek bir şampiyon olmak için gittikçe zorlaşan 50 seviyeden üç yıldız kazanmaya çalışın. Veya hızlı ateş oyunu oynamak için Balon Yarışması modunu seçin, ilerlemek için balonları vurun ve mümkün olduğunca çok puan kazanın. Dikkatlice nişan al, ateş etmeden önce elini sabit tut ve rüzgar yönüne ve gücüne dikkat et. Çekimi hareket ettirebilen, döndürebilen veya gizleyen çoklu mesafe hedefleri sizi bekliyor. Hepsine hakim olabilir misin?

cepte oyun oyna okçuluk

Oyunun grafikleri çok ilgi çekici. Oynaması gayet kolay. Sadece yayı çekiyorsunuz ve en doğru anda bırakıyorsunuz.

okçuluk oyunu cepte oyna

İlk başlarda hareketsiz hedefler olsa da ilerledikçe, yani hiç kaçırmadan ardarda bir kaç kez vurdukça bu kez hareketli hedefler çıkıyor karşımıza. İşler zorlaşıyor. Bazen önsezilerinize güvenmek ve kararlı olmak gerek. Yayın hareket etmesinin sebebi de okçunun nefes alıp vermesini simule etmek istemişler gibi geldi. Profesyonel okçular yayı bu kadar hareket ettirecek kadar dengesiz tutmuyorlardır diye düşünüyoruz. Nefes kontrolü bu gibi atış sporlarında önemli.

En güzel spor oyunlarını sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz. Sporu ve oyunu sevenler takipte kalın. En güzel oyunlar, en mutlu günler sizinle olsun.

Oyunu Oyna 

.

.