Angry Birds Evolution 3D Android cep oyunu İndir

Ücretsiz Angry birds evolution indir. En güzel Angry Birds Türkçe Android cep oyununu bedava indir ve oyna. 3d Angry Birds evolution oyunu nasıl oynanır merak ediyorsanız yukarıdaki tanıtım videosunu ve alt kısımlardaki resimli tanıtım yazsını inceleyiniz.

Sürüm: Ücretsiz (oyun içi tercihe bağlı satın alım)
Dil: Türkçe
Program boyutu: 88 MB
Sistem : Android Cep telefonları tabletler

Angry birds evolution İndir

Angry Birds Evolution, Angry Birds serisine en son eklenen isim. Hakikaten adı gibi evrim niteliğinde bir gelişim yaşamış.İlk Angry Birds oyununda, kızgın kuşlarınızı bir sapan haline getirmeniz ve onları domuzların kalelerine vurmanız gerekiyordu. Bunun yerine, Angry Birds Evolution’da, bir grup kuşu domuzlara atıyorsunuz. Chimera Entertainment ve Rovio Entertainment, Android ve iOS cihazları için oyunu ücretsiz olarak piyasaya sürdü.

angry birds evrim indir

Angry birds evolution indir ve eğlenceye katıl.

Angry Birds evolution cep oyunu tanıtımı

Angry Birds evolution yeni oynanış tarzı, harika grafikleri, oyunu sıkıcılıktan uzaklaştıran sürekli gelişim ve değişimler sayesinde harika bir cep oyunu olmuş.

angry birds connie

Angry Birds Evolution’da ilk başta Connie isimli kızgın kuş, bize oyunu öğretiyor ve oyun hakkında ipuçları veriyor.

angry birds evolution tanıtımı

Connie karakteri ile Angry Birds Evolution oyunu karmaşıklıktan uzaklaşıyor. Oyunun önceki versiyonlarını  oynamamış olanlar bile bu oyunda başarılı olabilir. 

angry birds ipuçları yükleme

Oyunda yükleme süresi arasındaki beklemelerde oyunla ilgili ipuçları ve faydalı bilgiler veriliyor.

angry birds evolution oyunu indir

Bugüne kadar yapılmış en güzel Angry Birds oyunu diyebiliriz. Oynarken hiç sıkılmıyorsunuz. Oyun geçişlerinde hikayeleştirilmiş oynanış tarzı ve harika 3d grafiklerle çizilmiş karakterler bazen altyazılı bir film izliyormuş hissi uyandırıyor. Oyunun Türkçe olması da ayrı bir güzellik olmuş.

angry birds evolution 3d cep oyunu

Angry Birds Evolution nasıl oynanır

Angry Birds evolution ücretsiz bir oyun. Oyun içi alımlar mevcut ancak tabi sizin tercihinize bağlı. Bazı ücretsiz diye sunulan oyunlar gibi kısa süre oynatıp tadı damağınızdayken oyun bitmiyor. Ya da oyunun şu kısımları kapalı, ancak ücretli versiyonda oynayabilirsin demiyor.  

angry birds evrim tanıtımı

Oyunda sadece savaş modu yok. Sizi oyunda saatlerce oyalayacak pek çok güzellik var. Takımınızı kurup geliştiriyorsunuz. Kuluçka yerinde güçlü kuşlar yetiştiriyosunuz. klanlara katılıyorsunuz. Kuşlarınıza seviye atlatabiliyorsunuz. Yukarıdaki resimde şu kızgın bıyıklı abimiz takıma yeni katıldı ve heybetini sergiliyor.

en güzel angry birds oyunu

Abimizin ismi Dalton, Bu kısımda onun seviyesini geliştiriyoruz. Seviyesi geliştikçe vazgeçilmez takım üyelerimizden biri olacak.

kızgın kuşlar devrim oyunu

Angry Birds Evolution Bu özellikleriyle bir RPG oyunu, ancak oyunun strateji yönleri de mevcut. Savaşlarda oyun alanını adeta bir bilardo masası gibi kullanıp, kuşunuzun taşlardan duvarlardan nasıl sekeceğini hesaplayıp en iyi hamleyi tasarlıyorsunuz.

angry birds casusları

Oyunda bir de casus kuşlar var. Bunlarla bir takım bölgeleri keşfediyoruz.

Burada anlatmadığımız pek çok güzellik Angry birds evolution cep oyunuyla sizleri bekliyor. Örneğin haftalık etkinliklere katılıp ödüller kazanabiliyorsunuz. (Takımınıza yeni kuşlar kazandırmak gibi)

en güzel android cep oyunlarını paylaşmaya ve tanıtmaya devam edeceğiz. En güzel oyunlar, en güzel yaşamlar sizinle olsun. Mutlu, eğlenceli kalın.

Ücretsiz Oyunu indir

.

.