Android Cep ve Tablet için Ücretsiz Tilt Oyunu İndir

Ücretsiz Tilt oyununu Android cep telefonları için indirebilirsiniz. Çocuklar ve yetişkinler için eski klasik arcade oyunlarından pinball ya da tilt oyunu indir. Yukarıda oyunun tanıtım videosunu izleyebilirsiniz.

Sürüm: Ücretsiz
Dil: İngilizce
İndirme boyutu: 41 MB
Sistem : Android Cep ve tablet

Android Cep için tilt oyunu indir

Pinball Flipper, bizde bilinen adıyla tilt oyunu, eski atari döneminden kalma güzel ve heyecanlı bir oyundur. O dönemlerde jetonla oynanırdı. Pinball makinesi denen cam kaplı bir kabinin içindeki bir oyun alanında yaylar, değişik mekanizmalar, labirentimsi yollar bulunurdu. Oyuncu yaya bağlı bir mekanizma sayesinde oyun alanına çelik bir top fırlatırdı. Top oyun alanında değişik parçalara çarparak yön değiştirir, bazen yavaşlar bazen hızlanır, bazen sert ve ani hareketler yapardı ve bir süre sonra aşağı inerdi. 

android cep için tilt oyunu indir

Aşağıdaki iki kolu kontrol eden oyuncu, topun tahliye alanından dışarı çıkmasını engellemeye çalışırdı. Oyuncunun 3 ya da 4 top hakkı olurdu. Bu topları kaybettiğinde oyun biterdi ve yeniden jeton atmak durumunda kalırdı. O günlerde çocuk ya da genç olanlar o dönemleri hep özlemle hatırlar. Şimdi binlerce oyun var, bir çoğu 3 boyutlu gelişmiş oyunlar. Ama 1980’leri yaşamış çoğu insan o dönemlerde basit grafikli, düşük pikselli oyunlardan aldığı zevki bir daha alamadıklarını söylerler.

İşte bu, geçmişin efsane oyunlarından olan Pinball oyunu bilgisayar dünyasındaki gelişimlerle birlikte bilgisayarlarımıza, internete ve cep telefonlarımıza girdi. İşte Oyunlar sitesi olarak paylaştığımız bu oyunda da hassas fizik motoru sayesinde son derece gerçekçi bir tilt oyunu ortamı hazırlanmış. Oyunun grafikleri de çok iyi. Oyunda çok değişik masalardan birini seçip oyuna başlıyoruz.

android ücretsiz pinball oyunu indir

Pinball Oyunun temel amacı mümkün olduğunca çok puan elde etmektir. Top oyun alanında ne kadar farklı hedefi vurursa o kadar puan kazanırsınız. Oyun makinesinin alt tarafında oyuncu tarafından kontrol edilen plastik sopalar ile topların tahliye alanına düşmesi engellenmeye çalışılır. Tüm topların tahliye alanına düşmesi ile oyun sona erer.

Oyunlar sitesi olarak Android cep telefonları için bir başka oyun tanıtımı ile daha birlikte olduk. Yeni paylaşımlarda buluşmak dileği ile tüm oyun severlere iyi oyunlar. En güzel oyunlar, en mutlu günler sizinle olsun.

Ücretsiz Oyunu indir

.

.