3D Bowling oyna. Cep telefonu oyunu 3D Bowling

Cep telefonları için hazırlanmış bir 3d bowling oyunu ile birlikteyiz. Bu 3 boyutlu bowling oyununu iphone ya da android (Samsung, Huawei vs) cihazlarda oynayabilirsiniz. 3D bowling oyna ve eğlenceye başla.

3d bowling oyna

3d bowling oyna

3D Bowling nihai bowling deneyimi! Bu bağımlılık yaratan 3D spor oyununda yeteneklerinizi geliştirin ve kazanmak için tüm bowling labutlarını yıkın. Aynı cihazdaki bir arkadaşına karşı solo oynayın ya da bowling alley şampiyonu kim olduğunu öğrenmek için 3 zorluk modda bilgisayara meydan okuyun. Kontroller süper kolay: sadece topu fırlatın, döndürmek için hızlıca kaydırın ve olabildiğince çok puan almaya çalışın!

Oyunun özellikle grafikleri ilgi çekici. Oyunu bilgisayardan da oynayabilirsiniz. Bu 3d bowling oyununda, rakibinizle karşılıklı atışlar yaparak toplam beşer set sonunda en yüksek puanı toplamaya çalışıyoruz. Oyunun oynanabilirliği gayet güzel. 

3d bowling cep oyunu oyna

Rakibin yapay zekası dengeli düşünülmüş. Yani orta zorlukta oyunu başlattığınızda çok kolay bir rakiple de, çok zor bir rakiple de karşılaşmıyorsunuz. Oyunu denemek için açtığımızda orta zorluk seçtik ve rakibimiz bizi baya zorladı diyebiliriz. 

Sonuç olarak 3d bowling oyunu arayanlara, cep telefonunda 3 boyutlu bowling oynamak isteyenlere tavsiye edebileceğimiz bir oyun diyebiliriz.

  Oyunu Oyna  

.

.